Prelekcja 19 stycznia 2024r. naszą szkołę odwiedził dzielnicowy wraz z funkcjonariuszami policji zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Policjanci przeprowadzili prelekcję dotyczącą zagrożeń i niebezpieczeństw związanych z zażywaniem narkotyków, środków psychoaktywnych oraz dopalaczy. Prowadzący omówili zdrowotne i społeczne skutki uzależnień. Nie zabrakło również informacji dotyczących konsekwencji prawnych związanych z zażywaniem, posiadaniem oraz handlem narkotykami.

Podczas spotkania poruszono także kwestie publikowania z djęć w internecie, udostępniania danych osobom nieznajomym oraz cyberprzemocy. Dodatkowo grupa nauczycieli wzięła udział w krótkim szkoleniu dotyczącym narkotyków oraz pokazie z udziałem psa wyszkolonego do wyszukiwania środków odurzających.Mamy nadzieję, że prelekcja przyczyni się do podejmowania przez naszych uczniów bardziej świadomych i odpowiedzialnych decyzji. Za interesujące zajęcia dziękujemy panu Robertowi Żakowi oraz policjantom z KMP we Wrocławiu i KPP w Oławie. Dziękujemy również panu Mariuszowi Kołodziejczykowi za pomoc w zorganizowaniu akcji.

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

26.03.2024
Zebrania z rodzicami i konsultacje
28.03.2024-02.04.2024
Wiosenna przerwa świąteczna
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony