11 listopada 111 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, heroizm i poświęcenie naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Z tej okazji odbył się w naszej szkole uroczysty apel, w którym wzięli udział uczniowie, nauczyciele i rodzice. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani wicestarosta Maria Bożena Polakowska.
Uczniowie przedstawili najważniejsze wydarzenia z naszej historii, począwszy od dnia, kiedy Polska, jako niepodległe i wolne państwo, przestała istnieć. Młodzież prezentowała dzieje narodu polskiego w okresie zaborów, wypełnione wieloma zrywami patriotycznymi oraz codzienną walką o wyzwolenie, aż do dnia, gdy po 123 latach odzyskaliśmy niepodległość. Prezentowane treści wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Artyści i organizatorzy zebrali zasłużone brawa.

Podczas akademii, z inicjatywy Rady Rodziców, docenieni zostali również uczniowie należący do grupy teatralnej ATW oraz nauczyciel prowadzący - pan Wojciech Rojek. Z rąk dyrektora Zbigniewa Kamieniaka oraz przewodniczącego Rady Rodziców Arkadiusza Burka otrzymali oni nagrody i dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy Radzie Rodziców za tę wspaniałą inicjatywę.

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

24.10.2023
Spotkania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów
15.12.2023
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen śródrocznych
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony