rzuc goryW ramach podjętej już we wrześniu szkolnej akcji - #RZUĆwszystkoIchodźwGÓRY rozpoczęliśmy cykl comiesięcznych, szkolnych wypadów w góry.
Akcja polega na tym, że każdy chętny uczeń Zespołu Szkół im. J. Kasprowicza zgłasza swoją gotowość, zapisuje się na listę uczestników i wraz z innymi z dobrym obuwiem i tabliczką czekolady wyrusza w góry by zaktywizować swoje ciało, wyciszyć umysł, wejść w relacje z innymi, poznać krajobrazy i piękno przyrody w Polsce, odwiedzić ciekawe miejsca i zabytki natury w naszym kraju, ale nade wszystko by po prostu rzucić wszystko i pójść w góry.

Dodatkowym atutem każdego wyjazdu jest to, że jest on potwierdzany przez PTTK i Szkoła zdobywa pieczątki w ramach potwierdzonego wypadu. Po co? Dla własnej satysfakcji, że byliśmy i zdobyliśmy kolejny szczyt. Opiekunem każdego wyjazdu nie jest przypadkowa osoba, ale Nauczyciel całkowicie oddany górom z pasji - ks. Krzysztof Wojtaś. W każdej wyprawie uczestniczą też inni nauczyciele, zatem szansa na integrację w relacji nauczyciel-uczeń jest wpisana.

We wrześniowym wypadzie górskim zdobyliśmy Ślężę, w październikowym - Górę Kłodzką, a już 9 listopada i 6 grudnia czekają kolejne góry. W każdym miesiącu szkolnym zaplanowano inny szczyt górski. Zgłoście się koniecznie już teraz do Ks. Krzysztofa, bo obowiązuje limit miejsc.
Gwarantowany dobry humor i duża dawka endorfin💪😊 ⛰🗻

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

07.09.2021 -
S
potkania wychowawców klas z rodzicami uczniów

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2021/2022

rozpocznie się za: 

 

 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 91 1160 2202 0000 0004 9639 5405 PLN 

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony