Nasi uczniowie wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Warszawy, której głównym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Wyjazd był doskonałą okazją do nauki poprzez doświadczenie oraz rozwijania ciekawości świata.
Przeczytaj artykuł5 grudnia w naszej szkole pojawił się wyjątkowy gość – Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami.
Przeczytaj artykułW zeszłą niedzielę mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Oławskich Dniach Przedsiębiorczości, podczas których znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
Przeczytaj artykułListopad to czas, w którym zwracamy szczególną uwagę na zdrowie mężczyzn
Przeczytaj artykułSKS w naszej szkole to nie tylko sport – to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu po lekcjach!
Przeczytaj artykułZapraszamy na Oławską Niedzielę-30 listopada 2025 r:, na której będzie gościł nasz nauczyciel mechatroniki Pan Adam Ignatowicz z naszymi uczniami!
Przeczytaj artykuł26 listopada odbył się Oławski Turniej Scrabble dla Młodzieży, zorganizowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Oławie.
Przeczytaj artykułMamy ogromny sukces! Nasz uczeń, Jakub Wicher, zdobył 2. miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym „Komputer w Pigułce”! Była to 15. edycja tego konkursu.
Przeczytaj artykułW ten symboliczny sposób dołączyliśmy do finału ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy”, która właśnie dziś — w Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci — jednoczy całą Polskę we wspólnej sprawie.
Przeczytaj artykułMłodzież z naszej szkoły miała wyjątkową okazję uczestniczyć w wykładzie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geograficzne. Spotkanie poprowadził dr Janusz Łach, który w pasjonujący sposób przybliżył nam przyrodę i kulturę Malty – niewielkiego, ale niezwykle fascynującego kraju na Morzu Śródziemnym.
Przeczytaj artykuł16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji uczniowie klasy 3d wzięli udział w spotkaniu w bibliotece szkolnej, które odbyło się w ramach lekcji wychowawczej.
Przeczytaj artykułW naszej szkole odbył się, dzięki współpracy z kołem naukowym Kaizen z Politechniki Wrocławskiej, niezwykły konkurs przemysłowy. Wydarzeniu patronował zakład Toyota Motor Manufacturing Poland, który reprezentowali wyjątkowi goście: Andrzej Jachym – General Manager oraz Ewelina Kaczor – Menagerka.
Przeczytaj artykuł