Czwarty dzien 1Dziś od rana praca w grupach (każda grupa odróżniała się - zerknijcie na kolory koszulek wielokulturowych. Pracowaliśmy w bibliotece, gdzie najpierw projektowaliśmy, a potem budowaliśmy np. stacje narciarskie z udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Było dużo wrażeń i słychać było głosy świadczące o dobrej pracy zespołowej. Potem udaliśmy się z naszymi gospodarzami, u których nocujemy, do domu w celu integracji. Zobacz FOTORELACJĘ.

Nauczyciele zaś uczestniczyli w szkoleniu z narzędzi cyfrowych, poznali bazę szkoły, a na koniec zwiedzili niewielką, ale bardzo słynną francuską serarnię (sklep z piwnicami, w których dojrzewają sery), gdzie poznali warunki i cały proces jak powstaje ser. My - uczniowie jutro jedziemy wszyscy do dużej serarni, gdzie będziemy degustować sery. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z dzisiejszych wydarzeń.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony