Wielojezyczna europa 2W czwartek 26.09.2019 uczniowie liceum ogólnokształcącego z klas wielokulturowych i francuskich naszej Szkoły mieli okazję wziąć udział w uroczystym koncercie zorganizowanym z okazji europejskiego dnia języków obcych w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu. Piosenka "Peron" w wykonaniu naszych uczniów: Ani Dudek z kl. 1E LO oraz Szymona Galaka i Michała Poburki z kl. 4 TI zebrała owacje na stojąco i ujęła publiczność wrocławską. Również solowy utwór zaśpiewany przez Anię Dudek spotkał się z niesamowicie ciepłym odbiorem.

Koordynatorką i organizatorką wydarzenia wraz z Konsulatem Francji była Pani Magdalena SYNAL - nauczycielka od j. francuskiego z naszego Zespołu Szkół, w którym uczniowie od 02go września tego roku nabywają szersze kompetencje językowe i uczą się (z ochotą!!!) j. francuskiego poznając kulturę i tradycje Francji.

Wielojezyczna europa 3Wielojezyczna europa 4Wielojezyczna europa 5Wielojezyczna europa 6

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony