Politechnika 1W dniu 25.09.2019 nasi Informatycy z klasy 1 a LO oraz 1g technikum informatycznego gościli na Politechnice Wrocławskiej na zakończenie edycji stacjonarnej Dolnośląskiego Festiwalu Nauki (DFN). Przed uroczystą galą kończącą DFN odbyło się specjalne spotkanie z Dziekanem Wydziału Zarządzania i Informatyki PWr – Panem dr inż. Robertem Kamińskim, który jest przyjacielem jelczańskiego Zespołu Szkół, i który w czerwcu na zaproszenie P. Dyrektor A. Żak odwiedził naszą Szkołę. Zobacz FOTOGALERIĘ

Podczas krótkiej prezentacji Pan Dziekan poinformował o kierunkach kształcenia na Politechnice, kryteriach jakie obowiązują podczas przyjęcia na Politechnikę, o możliwościach rozwijania swoich zainteresowań w kołach naukowych. O życiu studenckim i działalności społecznej studentów opowiadał przedstawiciel samorządu studenckiego, który również uczestniczył w tymże spotkaniu. Pytań od uczniow z jelczańskiego Zespołu Szkół do Pana Dziekana oraz przedstawiciela Samorządu Studenckiego było bardzo dużo, gdyż spotkanie było niezwykle interesujące, i na koniec którego otrzymaliśmy od Pana Dziekana specjalny prezent – darmowy przejazd dla wszystkich kolejką gondolową Polinka nad Odrą!
Po spotkaniu udaliśmy się do gmachu głównego Politechniki Wr. na zakończenie Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Wykład o zaćmieniu słońca i zorzach polarnych prowadził podróżnik Karol Wójcicki, który wszystkich ogromnie zaciekawił. Wyjazd na Politechnikę okazał się być dla wszystkich niezapomnianym doświadczeniem. Dał on uczniom możliwość poznania realiów studenckich i wizję kontynuowania edukacji na Wydziale Zarządzania i Informatyki na Politechnice Wr. po wybranych obecnie przez uczniów - informatycznych profilach w jelczańskiej Szkole.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony