Wolontariusz na start 1W niedzielę 21.09.2019 wolontariusze sportowi z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza na zaproszenie Organizatora - klubu UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice,włączyli się w organizację wyścigu kolarskiego o Puchar Burmistrza Jelcza-Laskowic 2019, podczas którego odbył się Finał Mistrzostw Polski. Wspólnie z Urzędem Miasta Jelcza - Laskowic i klubem UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice, wolontariusze z jelczańskiego Zespołu Szkół czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy, m.in.: przygotowywali pakiety startowe, wręczali medale, zabezpieczali trasę, dbali o poczęstunek dla służb porządkowych i medycznych.

Wolontariusze byli bardzo zaangażowani i wspaniale wykonali powierzone im zadania pod opieką pani Adriany Jakubas. Wielkie brawa i podziękowania za bezinterowność i poświęcenie czasu na tak szczytny cel i promowanie sportu. Cieszymy się, że wspólnie z Organizatorami oraz Urzędem Miasta Jelcza-Laskowic możemy promować działania na ziemii Jelcza - Laskowic. Przypominamy, że w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza działa wolontariat sportowy, społeczny, misyjny i hospicyjny. Serdecznie zapraszamy do wspólnych działań i zmieniania świata.

Wolontariusz na start 2Wolontariusz na start 3Wolontariusz na start 4

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony