Biegiem do matury 1W ostatnim dniu kwietnia w powiecie oławskim odbył się coroczny Bieg Maturzysty, do którego i w tym roku dołączyli uczniowie z jelczańskiego Zespołu Szkół wraz z promotorką zdrowego stylu życia i pasjonatką biegania-nauczycielką j. angielskiego Panią Katarzyną Stalą-Kondrakiewicz, która stanęła na podium jako najlepsza biegaczka z grona nauczycieli w Biegu Maturzysty 2019. Nasza uczniowska drużyna w żółtych, jelczańskich koszulkach pomimo braku podium również bawiła się wyśmienicie i z endorfinami oraz zadowoleniem z pozytywnej rywalizacji powróciła do codzienności szkolnej. Organizatorem ww. inicjatywy był ZSP nr 2 z Oławy, któremu dziękujemy za zaproszenie i dużą dawkę pozytywnych emocji. Do zobaczenia za rok! FOTOGALERIA

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

02.09.2019 -
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony