toyota 1W ostatnich dniach w siedzibie firmy TOYOTA Wiceprezes Toyota Motor Manufacturing Poland - Pan Dariusz Mikołajczak oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza - Pani Agnieszka Żak podpisali umowę o objęcie patronatem klasy branżowej szkoły I stopnia w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach, która ruszy od dnia 01 września 2019. Właśnie w naszym jelczańskim Zespole Szkół powstanie elitarna klasa „by Toyota Way”, która będzie edukować absolwentów szkół podstawowych w zawodach mechanicznych: operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych i operator maszyn odlewniczych.

Uczniowie będą kształceni w najnowszych technologiach w branży motoryzacyjnej, gdyż praktyki odbywać się będą w siedzibie Toyoty, a zawodowe ksztacenie teoretyczne uczniowie będą pobierać od inżynierów Toyoty w naszej Szkole przy ul. Techników. Toyota zapewni uczniom wiele możliwości rozwoju -Toyota bus, dofinansowanie posiłków, udział w różnych aktywnościach społecznych i kulturalnych oraz wiele innych przywilejów. W jelczanskim ZS powstanie także specjalny gabinet do zawodowego kształcenia teoretycznego - laboratorium mechaniczne, w którym uczniowie będą kształceni przez inżynierów Toyoty. Klasa patronacka „by Toyota Way” jest pierwszą taką klasą w Polsce, która będzie prowadzona pod okiem najlepszych specjalistów w branży motoryzacyjnej. Jak wiemy, Toyota jest liderem na arenie światowej w produkcji silników hybrydowych, a jelczańscy uczniowie będą kształceni właśnie z tych technologii. Kto jeszcze nie zdecydował gdzie chciałby się kształcić po szkole podstawowej, wybór jest prosty. Kierunek Jelcz-Laskowice! Kierunek Toyota!
W dniu 29 marca 2019 (w najbliższy piątek) w godz. 9.00 - 13.00 odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkich informacji na temat kształcenia w klasie Toyoty, a także w innych kierunkach w szkole:liceum ogólnokształcącym (nowość-profil dietetyka i j. francuski!!!), technikum (zawód technik informatyk). Zapraszamy wszystkich przyszłych absolwentów szkół podstawowych wraz z rodzicami, a także zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną przedstawioną na www.zsjelcz.pl w zakładce "rekrutacja".
Do zobaczenia!

toyota 7

toyota 6

toyota 5

toyota 4

toyota 3

toyota 2

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

16 .06.2019 -
Zakończenie klasyfikacji rocznej
17.06.2019 -
Rada klasyfikacyjna 

19.06.2019 -
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Zakończenie Roku Szkolnego

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony