Piromani na START 1Ogłaszamy wszem i wobec, że oficjalnie na forum rozpoczynamy już dziś odliczanie dni i minut do XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności - Destination Imagination!
 
Warto wiedzieć czym jest Destinstion Imagination czyli DI oraz jak w programie znalazła się nasza szkoła, zatem...

CPiromani na START 4ały projekt DI został wdrożony do Zespołu Szkół im.J.Kasprowicza z inicjatywy i zaangażowania Dyrektora Szkoły p. Agnieszki Żak, ktorej celem w rozwijaniu polskiej edukacji była i jest właśnie kreatywność. Krokiem następnym było pozyskanie uprawnień trenerskich D.I. przez wybranych nauczycieli w szkole, by mogli opiekować się drużyną, zatem dziś szkoła dumna jest z tego faktu, że p. Katarzyna Stala-Kondrakiewicz (n-lka angielskiego) i p. Anna Górska (n-lka chemii) oddanie uczestniczą w treningach naszej niezwykłej drużyny DI, która co tydzień zmaga się z licznymi wyzwaniami-zadaniami przygotowując się do Olimpiady DI, podczas których młodzież rozwija swoją kreatywność, ćwiczy umiejętność pracy zespołowej oraz twórczego rozwiązywania problemów i w praktyce wykorzystując nowatorskie metody i techniki myślenia twórczego.
Piromani na START 3Piromani na START 2
 
 
 
 
 
 
 


Zdobytą wiedzę i umiejętności uczniowie następnie sprawdzają w nauce szkolnej, a stworzone przez siebie rozwiązania prezentują podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności, która w tym roku odbędzie się w Hali Stulecia w dniach 11-13 marca.
Zwycięskie drużyny, trzymamy kciuki za naszych PIROMANÓW (tak właśnie nazywa się nasza drużyna), zapreprezentują Polskę podczas Światowej Olimpiady Kreatywności w Stanach Zjednoczonych, na którą oczywiście wybieramy się z naszymi Piromanami! W kolejnych dniach będziemy przedstawiać Wam wszystkie osoby z drużyny DI, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas XIII Olimpiady DI w marcu tego roku.
 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

25.01.2019 -
Studniówka

28.01.2019 -10.02.2019 -
Ferie zimowe
 
26.02.2019 -
Konsultacje dla wszystkich klas

BIP

Ważne ogłoszenia

Studniówka

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony