suplementacjaDzisiaj (03.02.2018 r.) kadra pedagogów z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza (p. Adriana Jakubas - nauczycielka wf, p. Marek Tracz - nauczyciel wf, p. Janusz Wawrzyniak - nauczyciel wf i trener piłkarzy ręcznych oraz p.Iwona Perz -Bilinska - nauczycielka prowadząca zajęcia z dietetyki dla piłkarzy ręcznych - uczniów klasy 1 BLO MS) wzięła udział w warsztatach z Podstaw dietetyki i suplementacji - poziom I rozpoczynając cykl edukacyjnych spotkań w ramach nie tylko rozwoju zawodowego, ale głównie celem inspiracji i wsparcia uczniów - sportowców do świadomego ich rozwoju.

Warsztaty należały do wyjątkowych, gdyż prowadził je nieprzypadkowy szkoleniowiec, a mianowicie polski MISTRZ Kulturystyki, trener kulturystyki, dietetyk oraz instruktor sztuk walki - Pan Bartosz Guran.

Szkolenie odbyło się w ramach współpracy Dyrekcji Szkoły z naszym partnerem - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu - Laskowicach.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

25.01.2019 -
Studniówka

28.01.2019 -10.02.2019 -
Ferie zimowe
 
26.02.2019 -
Konsultacje dla wszystkich klas

BIP

Ważne ogłoszenia

Studniówka

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony