Czas trwania nauki: 4 lata

Przedmioty rozszerzone: j. angielski, fizyka

Przedmiot uzupełniający: historia i społeczeństwo

Nauczane języki obce: j. angielski, j. niemiecki

Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu eksploatacji i konfiguracji komputerów, urządzeń peryferyjnych, systemów operacyjnych, administracji sieciami komputerowymi oraz tworzenia stron internetowych i baz danych. Po ukończeniu szkoły uczniowie otrzymują tytuł technika informatyka. Potwierdzeniem kwalifikacji są certyfikaty CKE otrzymywane po zdaniu trzech egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. W klasie trzeciej uczniowie odbywają praktyki umożliwiające im sprawdzenie zdobytych wiadomości oraz umiejętności. Zajęcia z przedmiotów zawodowych odbywają się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach i są prowadzone przez nauczycieli praktyków - pracujących w branży informatycznej

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony