ruchDrodzy Uczniowie,
od 01 czerwca br. uruchamiamy grupowe zajęcia sportowe (koszykówka, aerobik, siatkówka, piłka nożna, nordic walking, piłka ręczna, ćwiczenia ogólnorozwojowe, badminton, tenis stołowy, siłownia, sala fitness:bieżnia, rower, stepper, ergometr wioślarski) oraz turnieje - rozgrywki międzyklasowe dla wszystkich zainteresowanych uczniów w ramach umożliwionych przez MEN konsultacji.


Ponieważ obowiązują zapisy ze względów wytycznych epidemiologicznych, prosimy zgłaszać się indywidualnie lub najlepiej z kolegami i koleżankami z klasy lub innych oddziałów do sekretariatu Szkoły do środy 27 maja br. pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.podając imię i nazwisko oraz preferowany rodzaj zajęć.
Zaproponowana forma aktywności będzie prowadzona przez różnych nauczycieli wychowania fizycznego, z których będzie można uzyskać dodatkowe TYLKO pozytywne oceny (oferta korzystna dla tych, którzy chcieliby zdobyć wyższe oceny z przedmiotu WF), które następnie będą uwzględnione przez nauczyciela uczącego.
Serdecznie zapraszamy.
Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

30.03.2021 -
Końcoworoczne spotkania nauczycieli i wychowawców klas z rodzicami uczniów klas maturalnych, konsultacje dla pozostałych klas
01.04. - 06.04.2021
Wiosenna przerwa świąteczna
23.04.2021 -
Zakończenie klasyfikacji uczniów klas maturalnych
26.04.2021 -
Rada klasyfikacyjna klas maturalnych
od 04.05. - 20.05.2021 -
Egzamin maturalny
18.05.2021 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen rocznych


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2020/2021

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony