Zakonczenie roku 1Dziś (21 czerwca) w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość miała miejsce w świetlicy, gdzie zebrali się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Podczas apelu wręczono świadectwa z wyróżnieniem. Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni za swoją ciężką pracę i zaangażowanie, co spotkało się z gromkimi brawami ze strony zgromadzonych. W trakcie uroczystości głos zabrał Dyrektor Zbigniew Kamieniak. W swoim przemówieniu podziękował wszystkim uczniom za ich wytrwałość i wysiłek włożony w naukę przez cały rok szkolny. Szczególne podziękowania skierował również do Rady Rodziców za owocną współpracę, podkreślając jej nieoceniony wkład w życie szkoły.

Głos zabrał również przewodniczący Rady Rodziców, pan Arkadiusz Burek, wyrażając wdzięczność wobec nauczycieli i dyrekcji szkoły za ich trud i zaangażowanie w edukację dzieci. Na znak uznania i podziękowania, przedstawiciele Rady wręczyli nauczycielom i dyrekcji kwiaty. Na zakończenie apelu podziękowano uczniom za ich całoroczną pracę. Przekazano im życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcając do odpoczynku i nabrania sił na nadchodzący rok szkolny. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Adriany Jakubas i pani Patrycji Paluch oraz uczniów klasy 1c za przygotowanie tego wspaniałego apelu. Dzięki ich zaangażowaniu uroczystość przebiegła w miłej i podniosłej atmosferze, pozostawiając wszystkim uczestnikom niezapomniane wspomnienia.

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

21.05.2024
Koncoworoczne spotkania konsultacyjne 
17.06.2024
Zakończenie klasyfikacji rocznej
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony