Nagrody RR 110 czerwca przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli kolejne nagrody, które co miesiąc przyznawane są za wyjątkowe postawy i aktywności uczniów. Tym razem wyróżniono uczniów za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, konkursach powiatowych oraz za aktywność i zaangażowanie w życie szkoły w roku szkolnym 2023/2024.
Nasi młodzi sportowcy, którzy z dumą reprezentowali naszą placówkę na różnorodnych zawodach, zostali docenieni za swoje wysiłki i determinację. Byli to: Sviatoslav Dubytskyi, Jakub Frąckowiak i Artem Kravchuk. Ich osiągnięcia nie tylko promują zdrowy styl życia, ale także budują ducha zespołowego i przynoszą chlubę całej szkole.

Nie zabrakło również wyróżnień dla uczniów biorących udział w konkursach na szczeblu powiatowym. Otrzymały je Agata Potopa i Magdalena Jarzębska. Zaangażowanie dziewcząt w różne dziedziny nauki i sztuki, kreatywność oraz dążenie do rozwijania swoich pasji są godne podziwu. To dzięki nim nasza szkoła może poszczycić się sukcesami na szczeblu lokalnym.

Szczególne podziękowania skierowane zostały także do tych, którzy przez cały rok szkolny wykazywali się nieustannym zaangażowaniem i aktywnością – Łukasza Frączaka i Gabriela Sypka. Ich chęć do działania, pomocy innym i uczestnictwa w życiu szkolnym tworzy przyjazną i inspirującą atmosferę, z której wszyscy możemy być dumni.

Rada Rodziców wyróżniła także dwoje nauczycieli, panią Katarzynę Olszewską i pana Karola Sokoła, za wsparcie okazywane młodzieży, empatię i zrozumienie. Ich oddanie i zaangażowanie w pracę z uczniami stanowią inspirację dla całej społeczności szkolnej.
Rada Rodziców, wręczając nagrody, wyraziła swoje uznanie dla uczniów i nauczycieli, którzy swoją postawą pokazują, że ciężka praca i poświęcenie przynoszą wspaniałe rezultaty. To dla nas wszystkich inspiracja do dalszego działania i dążenia do doskonałości. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów! A Radzie Rodziców dziękujemy za tę wspaniałą inicjatywę!

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

21.05.2024
Koncoworoczne spotkania konsultacyjne 
17.06.2024
Zakończenie klasyfikacji rocznej
 

 


Kronika wideo

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2023/2024
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

 

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony