Norwegia 22Przekazujemy gorącą relację z zimnej Norwegii, gdzie od niedzieli 05.02.2023 przez cały tydzień przebywa na wymianie szkolnej nasza grupa uczniów wraz z dwiema nauczycielkami - p.Katarzyną Stalą-Kondrakiewicz i p. Agnieszką Krawczyk!
Zatem co u nich słychać?! Zobacz FOTORELACJĘ. A pani Katarzyna pisze:
„Serdecznie pozdrawiamy wszystkich z miejscowości Gjøvik. W poniedziałek rano pojechaliśmy do lasu, aby poznać metody ścinania drzew w Norwegii oraz dowiedzieć się, gdzie drzewo z Norwegii jest eksportowane.
 

We wtorek braliśmy udział w zajęciach na uniwersytecie związanych ze zrównoważonym rozwojem-Agendą 2030 czyli naszym tematem przewodnim wyjazdu. W laboratorium obserwowaliśmy jak działają drukarki 3D. Wieczorem mieliśmy przyjemność oglądać pokaz popularnych pojazdów charakterystycznych dla regionu Norwegii, który aktualnie zwiedzamy. Młodzież poznaje kulturę i tradycje Norwegów. Oczywiście spędzamy sporo czasu jeżdżąc na nartach i sankach, bo jak wiadomo, śniegu tutaj jest dostatek. Temperatura nie jest aż tak niska, bo tylko około minus 10 stopni, ale atmosfera w grupach jest bardzo gorąca. Wieczorami mamy ognisko na śniegu z licznymi grami i zabawami. Ćwiczymy języki obce i poznajemy w praktyce edukację oraz inne kraje.

Do usłyszenia wkrótce w kolejnej relacji”.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

13.02.2023 - 26.02.2023
Ferie zimowe
 

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2022/2023
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Marcelina Kieda
Godziny przyjęć


Pedagog specjalny
mgr Katarzyna Olszewska
Godziny przyjęć

 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony