Poswiecenie sztandaru 02W dniu 20 listopada 2022 o godz. 12.30 w Kościele p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Jelczu-Laskowicach odbyła się uroczystość poświęcenia nowego sztandaru naszej Szkoły z okazji obchodów jej 70-lecia. Uroczysta Msza Św. została odprawiona z najwyższymi honorami przy zaangażowaniu uczniów i nauczycieli oraz pracowników Szkoły. ZOBACZ FOTORELACJE.
Dziękujemy władzom powiatu za przybycie- panu Staroście Zdzisławowi Brezdeniowi reprezentującego Starostwo Powiatowe w Oławie - Powiat Oławski oraz radnym powiatu. Cieszymy się również z licznego uczestnictwa naszych nauczycieli, uczniów, rodziców oraz absolwentów i emerytów.

Dziękujemy naszym darczyńcom, dzięki którym mamy nowy, ręcznie haftowany sztandar oraz Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Jelczu-Laskowicach za otwartość i życzliwość. W szczególności kierujemy słowa podziękowania do Ks. Proboszcza Janusza Nowickiego.

Dziękujemy Ks. Krzysztofowi Wojtasiowi za dobre słowo oraz modlitwę w intencji całej społeczności szkolnej.
W najbliższy piątek 25 listopada 2022 nowy sztandar zostanie honorowo wprowadzony po raz pierwszy do Szkoły podczas uroczystej Gali- Zjazd Absolwentów. Zapraszamy wszystkich na to wydarzenie (zapisy w sekretariacie Szkoły tel. 574 094 662, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub online: https://www.projektbeznazwy.pl/jubileusz/...).
Z A P R A S Z A M Y!!!

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

07.09.2021 -
S
potkania wychowawców klas z rodzicami uczniów

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2022/2023
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Marcelina Kieda
Godziny przyjęć

 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony