Kasia Stala 01Pani Katarzyna Stala-Kondrakiewicz to 39-letnia anglistka ZS im. J. Kasprowicza, która od 9. lat łączy pasję edukacji z bieganiem. W swojej karierze sportowej związana z Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice, natomiast obecnie od 2. lat biegająca tylko po górach pod opieką trenera z Wrocławia - Rafała Bielawy.Kasia Stala 02
Pani Katarzyna w dniu 13 sierpnia 2022 ukończyła dystans 90 km po górach - Beskid Niski na Podkarpaciu w czasie: 12:01:37!
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć Pani Katarzyny i cieszymy się z sukcesu naszej Nauczycielki!
Pani Katarzyna została nominowana do konkursu Jelczańskie Lwy, którego organizatorem jest Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu w kategorii EDUKACJA na Panią Katarzyna Stala-Kondrakiewicz.

Pani Katarzyna to jedna z wielu nauczycielek i nauczycieli w naszej Szkole, która stawia na aktywność sportową. Kreując taki model życia zachęca młodzież do sportu wraz z innymi pracownikami Szkoły dając młodym ludziom przykład na zdrową aktywność sportową poprzez m. in.: coroczne Biegi Kasprowicza, firmowe biegi pracownicze oraz spływy pontonowe organizowane w naszej Szkole, starty w triathlonach oraz szereg innych.

Jelczańsko-Laskowicka Szkoła to kierunek edukacji połączonej z aktywnością sportową oraz miejsce stawiające na relacje.
Na to właśnie stawiamy i pokazujemy jak mocną mamy kadrę! Brawo!

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

13.02.2023 - 26.02.2023
Ferie zimowe
 

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2022/2023
 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 74 1020 5242 0000 2802 0535 2267 PLN 

Regulamin RR

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Marcelina Kieda
Godziny przyjęć


Pedagog specjalny
mgr Katarzyna Olszewska
Godziny przyjęć

 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony