Fundusz 1Partnerzy projektu - Fundusz Toyoty:

✔️Fundacja Edukacji Europejskiej

✔️Toyota Motor Manufacturing Poland

✔️Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach💪💪

W miniony poniedziałek 13 września 2021 o godz. 12.00 ww. Partnerzy projektu zorganizowali spotkanie w Starostwie Powiatowym celem zachęcenia instytucji użytku publicznego do wspólpracy.Prowadzący spotkanie-Grzegorz Kruszyński (Prezes Fundacji Edukacji Europejskiej), Agnieszka Żak (Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach) oraz Grzegorz Górski (Manager TMMP) zapraszali przybyłych przedstawicieli instytucji non-profit z powiatu oławskiego (gminy-Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława) do dołączenia do projektu i otrzymania grantu w wysokości 20.000 zł na zrealizowanie pomysłów w ramach zmieniania przestrzeni publicznej.

Przybyli na spotkanie dyrektorzy szkół z Domaniowa, Jelcza-Laskowic, Oławy oraz prezesi stowarzyszeń i klubów sportowych rozważali o sprawie z prowadzącymi - partnerami projektu. W wydarzeniu uczestniczyli: Starosta Powiatu - Zdzisław Brezdeń, Wicestarosta Powiatu-Witold Niemirowski oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu - Małgorzata Łagowska.📌📌📌

Złóż wniosek zgodnie z wymogami w regulaminie projektu Funduszu Toyoty www.fundusztoyoty.pl,skontaktuj się z Zespołem Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem omówienia przygotowania projektu, który uczniowie klas informatycznych opracują dla Ciebie wizualnie i rozplanują przestrzennie. Weź udział w głosowaniu. Odbierz grant i...zmień świat wokół Ciebie na lepszy.

Masz wpływ! Działaj!😊👍

Fundusz 2

Fundusz 4Fundusz 5Fundusz 3

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

07.09.2021 -
S
potkania wychowawców klas z rodzicami uczniów

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2021/2022

rozpocznie się za: 

 

 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 91 1160 2202 0000 0004 9639 5405 PLN 

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony