Bieg 2W niedzielę 12 września 2021 odbyła się już 5.edycja sportowego wydarzenia, które na stałe wpisało się w tradycję Zespołu Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach odkąd 5 lat temu ww. inicjatywę wdrożyła w życie Szkoły Dyrektor Agnieszka Żak.

Na sportowo, z uśmiechem i aktywnie rozpoczęto nowy rok szkolny zapraszając do wspólnych działań społeczność lokalną i nie tylko, gdyż wśród uczestników biegu byli biegacze z powiatu, a nawet Wrocławia oraz dalszych okolic. Najstarszy uczestnik biegu miał 81 lat, zaś najmlodszy-2 lata. Wydarzenie to było dla całych rodzin, gdyż BIEG KOLORÓW poprzedzający V BIEG KASPROWICZA zjednoczył dziadków, rodziców i dzieci. Były medale, statuetki, nagrody specjalne oraz przede wszystkim MOŻLIWOŚCI TWORZENIA RELACJI W SPOTKANIACH NA ŻYWO Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM. W obecnych czasach to bardzo ważne. Bieg połączył aktywność sportową z działaniami na rzecz Szkoły, miasta i powiatu. Przede wszystkim i nade wszystko - NA RZECZ DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Zdjęcia - wkrótce 😊

Cieszymy się z tak licznego przybycia. Dziękujemy Klubowi Biegacza Harcownik z Jelcza-Laskowic oraz Toyota Motor Manufacturing Poland, Policji oraz Straży Pożarnej, Pogotowiu Ratunkowemu oraz służbom miejskim-Zakładowi Komunalnemu z Jelcza-Laskowic za pomoc. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, pracownikom za pomoc w organizacji. Słowa podziękowania kierujemy także do władz miasta i powiatu- Urzędu Miasta i Gminy Jelcza-Laskowic oraz Starostwa Powiatowego w Oławie.

Do zobaczenia za rok na VI edycji Biegu Kasprowicza, na którą już zapraszamy w 2022 roku👍😊🏃‍♂️👨‍🦽🏃👩‍🦽🏃‍♀️

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

07.09.2021 -
S
potkania wychowawców klas z rodzicami uczniów

 


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2021/2022

rozpocznie się za: 

 

 
Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat: 91 1160 2202 0000 0004 9639 5405 PLN 

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony