Aktywna trzydniowka 131 maja 2021 to był zdecydowanie wieeeeeelki COME BACK! W tym dniu wszyscy uczniowie mogli w końcu wrócić do stacjonarnego kształcenia. W Szkole czekała na nich ogromna niespodzianka: 🚴‍♂️🚴‍♂️👍Dzień Sportu, 😁👍🐎Dzień Dziecka połączony z Drzwiami OTWARTYMI (odwiedzili nas ósmoklasiści! oraz 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃🏃‍♀️IV Bieg Kasprowicza (drużynowa sztafeta na 4 km). Był DJ, fotobudka, medale, prezenty od Toyoty i Powiatu Oławskiego (DZIĘKUJEMY😁😁👍👍). MOC i ENERGIA wszystkim dokazywały. Zaś w dniach 01 i 02 czerwca postawiliśmy szczególnie na relacje, ale w plenerze. Klasy wraz z wychowawcami i innymi nauczycielami uczestniczyły w różnych wycieczkach, piknikach, wyjściach nad staw i do lasu, na gry zespołowe do pobliskich parków, a nawet na ogniska do stadniny koni (pozdrawia Was 2BLO😁😁👍🐎🐴 z Wychowawczynią) . ZOBACZ FOTORELACJĘ.

02 czerwca był za to projektem pod nazwą: "Kulturalna środa". W tym dniu klasy udały się do muzeów, kin, teatrów. Piknikowanie, grillowanie w ogrodzie szkolnym, tańce, leżenie na piasku nad stawem jelczańskim i podziwianie przyrody, wsłuchiwanie się w śpiew ptaków, śmiechy do woli, długie rozmowy, spacery. To był zdecydowanie dobry czas edukowania się i nawiązywania relacji po zdalnej nauce.
Tego nam było trzeba. A wyjazd do Energylandii do Zatoru zapadnie zapewne wszystkim uczestnikom w pamięci. Adrenalina💥💥, energia, dobry humor👍👍 Kto nie pojechał, niech żałuje. Relacje-to jest to‼️‼️‼️ Mogliśmy nagadać się do woli, pośmiać, pobyć ze sobą. Dziękujemy Ósmoklasistom, że tak licznie nas odwiedzili i razem z nami bawili się w Dniu Sportu. Dziękujemy naszym Harcerzom ZHP za wsparcie-137 ŚDH Makalu. Cieszymy się, że jesteście z nami. Dobrze być znów razem w Szkole. Naszej Szkole❤️

 
 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
IDENTYFIKATOR ZHP 1
Druzyna Harcerska
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

30.03.2021 -
Końcoworoczne spotkania nauczycieli i wychowawców klas z rodzicami uczniów klas maturalnych, konsultacje dla pozostałych klas
01.04. - 06.04.2021
Wiosenna przerwa świąteczna
23.04.2021 -
Zakończenie klasyfikacji uczniów klas maturalnych
26.04.2021 -
Rada klasyfikacyjna klas maturalnych
od 04.05. - 20.05.2021 -
Egzamin maturalny
18.05.2021 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen rocznych


BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2020/2021

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Pedagog szkolny
mgr Jolanta Parchem
Godziny przyjęć


Psycholog szkolny
mgr Joanna Maciakiewicz
Godziny przyjęć

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony