Wyroznienie 1W dniu 16 grudnia 2019 o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach odbyła się uroczystość podsumowania pracy Miejsko-Gminnego Szkolnego Związku Sportowego oraz uhonorowana najbardziej zaangażowanych instytucji i osób działających na rzecz promowania sportu na terenie Jelcza-Laskowic. Zobacz FOTOGALERIĘ.

Wiceburmistrz p. Marek Szponar, Prezes SZS p. Krzysztof Konopka oraz sekretarz SZS p. Dariusz Błaszczak przekazali zasłużonym działaczom listy gratulacyjne i drobne upominki w imieniu burmistrza Bogdana Szczęśniaka. Wśród nich znalazł się Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach. Wyróżniono Dyrektor Szkoły p. Agnieszkę Żak za zaangażowanie w rozwój sportu w edukacji oraz Pana Tadeusza Babskiego - wieloletniego propagatora sportu i zasłużonego działacza SZS, krzewiciela kultury fizycznej wśrod młodzieży. Pan Babski otrzymał także wyróżnienie od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty za działania na rzecz sportu w edukacji.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony