Komorkomania 1Już po raz trzeci w naszej Szkole, w tym roku w dniu 27 listopada, przeprowadziliśmy akcję #Komórkomania. Przygotowania prowadzone były od ponad miesiąca. Uczniowie pełnoletni zapoznali się z misją akcji i jej celem, a szczegółów poszukiwali też w treści specjalnej ulotki reklamowej. W klasach zostały przeprowadzone zajęcia dotyczące jak zostać dawcą szpiku, jak w ten sposób można pomóc chorym na raka i ludziom w potrzebie. Były też głębokie rozmowy o prawach człowieka, a także prawach dziecka.


Cieszymy się, że wśród nas znalazły się osoby chętne, które już dziś zostały zarejestrowane jako potencjalni dawcy. Jest ich aż 12 osób! Jesteśmy świadomi, że podjęli Oni jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu. Dziękujemy wolontariuszom, a w szczególności Ani Szelidze, która przeprowadziła rejestrację oraz Pani Ewie Morawskiej - koordynatorowi i opiekunce działań.Największe jednak podziękowania są skierowane do dawców, a także wszystkich tych, którzy wrzucili datek do puszki by wesprzeć ten szczytny cel przeznaczony na fundację DKMS. Podziękowania należą się również naszej Pani Dyrektor-Agnieszce Żak, która jako pierwsza zachęciła nas do podjęcia współpracy z fundacją w ramach wsparcia psychologiczno-pedagogicznego byśmy wiedzieli jak działać w aspekcie bezpieczeństwa i praw człowieka do życia.
Do zobaczenia w przyszłym roku.

Komorkomania 2Komorkomania 3Komorkomania 4Komorkomania 5

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony