Klasa patronacka TOYOTY 13W dniu 04-go października 2019 w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza odbyło się uroczyste otwarcie klasy patronackiej Toyoty "By Toyota Way". Gospodarzami wydarzenia byli: jelczańska fabryka silników Toyota oraz Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach. Zaproszeni Goście - Wicestarosta Powiatu - p. Witold Niemirowski, Wiceburmistrz Jelcza-Laskowic - p. Romuald Piórko oraz Dyrektor zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 2 z Jelcza-Laskowic - p. Agata Skierska w oficjalnych przemówieniach skierowali gratulacje i słowa uznania. Wśród gości VIP znaleźli się także: Dyrektor Toyota Motor Manufacturing Poland - p. Dariusz Mikołajczak, Dyrektor Toyota Nowakowski Wrocław - p. Marek Drabczyk, Dyrektor Toyota Nowakowski - p. Robert Cisoń, Prodziekan Wydziału Zarządzania i Informatyki Politechniki Wrocławskiej - p. Robert Kamiński, Dyrektorzy Szkół i Poradni PP z Powiatu, ks. prof. Henryk Szeloch. Zobacz FOTORELACJĘ.

Uroczystości towarzyszyły pokazy tańca japońskiego, prezentacja kultury Japonii, a także historia powstania Toyoty, którą opowiedzieli uczniowie z klasy patronackiej. Występ szkolnego zespołu muzycznego porwał serca przybyłych. Po części oficjalnej Dyrektor Agnieszka Żak zaprosiła wszystkich do zwiedzania laboratorium mechanicznego Toyoty (sala 201, w której uczą się uczniowie z klady By Toyota Way), a następnie do wspólnego sadzenia japońskiej wiśni - ozdobnego drzewka, które jest symbolem powrotu do "mechanicznych korzeni" jelczańskiej Szkoły. Uroczysty bankiet i rozmowy w kuluarach były ostatnią częścią tego wydarzenia. Cieszymy się z faktu, że właśnie w jelczańskim Zespole Szkół spotkał się świat biznesu z edukacją.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
logo TMMP short
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony