Maraton Jezykoznawczy 1W dniu 24 września 2019 uczniowie z kl. 4 TI w składzie: Radosław Dorociak, Michał Poburka oraz Michał Skrętkowicz wzięli udział w kolejnej edycji Maratonu Językoznawczego organizowanego przez Instytut Filologii Angielskiej we Wrocławiu. Impreza ta zorganizowana została w tym roku w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Uczniowie rozwiązywali zadania drużynowo wykorzystując swoją językową intuicję jak również i wiedzę z zakresu lingwistyki. Na wyniki trzeba będzie poczekać kilka dni, aczkolwiek wierzymy, że nasi reprezentanci, podobnie jak w roku ubiegłym, zajmą wysokie miejsca!

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Zespół Szkół im. J. Kasprowicza mocno stawia na wielojęzyczność, i jako jedyna szkoła w powiecie oławskim, naucza obowiązkowych TRZECH języków obcych. W tym roku poza j. angielskim i niemieckim, dołączył język FRANCUSKI, który uczniowie liceum naszej szkoły od pierwszych lekcji pokochali.

Maraton Jezykoznawczy 3Maraton Jezykoznawczy 4Maraton Jezykoznawczy 5Maraton Jezykoznawczy 2

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony