klasa Toyoty 2Dziś 26.08.2019 o godz. 16.00 w siedzibie Zespołu Szkół im. J. Kasprowicza odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne dla uczniów przyjętych do patronackiej klasy "By TOYOTA Way". W spotkaniu tym uczestniczyli także licznie przybyli Rodzice, którzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Dyrektor Szkoły - Pani Agnieszki Żak, Manager Toyoty - Pani Marty Kowalczyk - Lachowskiej, Pani Emilii Rystwej-Sielskiej - specjalisty ds. Personalnych / HR, które także prowadziły całe wydarzenie. Uczniowie wraz z Rodzicami poznali nowoczesną pracownię Toyoty w sali 201, która jest już prawie na ukończeniu (w tym tygodniu gabinet zostanie jeszcze wyposażony w nowe meble, ławki, krzesła, silniki, gabloty). Cała pracownia została zaprojektowana przez profesjonalną Pracownię Graficzną ArtGraf, a sfinansowana przez firmę TOYOTA. Zobacz FOTOGALERIĘ

klasa Toyoty 9Od lipca br trwają tam prace remontowe - wymieniane i remontowane jest absolutnie WSZYSTKO. A jak Wam podoba się nowe laboratorium TOYOTY? Dla zaciekawionych podpowiemy jeszcze, że wszystkie okna w tej sali będą specjalnie przyciemniane przez profesjonalną firmę, aby było efektownie, ELEGANCKO i... bez rolet! Taki mały tuning.
A już w poniedziałek 02-go września 2019 uczniowie otrzymają "wyprawkę szkolną" od firmy Toyota-plecaki, przybory szkolne, książki do teoretycznych zajęć zawodowych, dzienniczek praktyk, a pod koniec miesiąca - karty MULTISPORT uprawniające do bezpłatnych wejściówek na basen, fitness czy siłowni w całej Polsce. Podczas praktyk zawodowych uczniom będzie przysługiwało bezpłatne wyżywienie - śniadanie w siedzibie firmy oraz obiad, a z miejsca zamieszkania będą dowożeni i odwożeni do domu przez specjalny TOYOTA BUS. O tych wszystkich ciekawych sprawach, a także specjalnym funduszu stypendialnym Toyoty dla uczniów opowiadały Prowadzące. Wychowawczyni klasy - Pani Katarzyna Stala - Kondrakiewicz również ciepło powitała swoich wychowanków i również z Prowadzącymi życzyła wszystkim dobrej współpracy
Zerknijcie na hasła Toyoty umieszczone w gabinecie na ścianach... WIARA W Siebie... Szacunek... PRACA W ZESPOLE.... RELACJE... CZŁOWIEK... TO łączy firmę TOYOTA z Zespołem Szkół w Jelczu-Laskowicach - Szkołą w NOWEJ ODSŁONIE!

 

 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

14.01.2020 -
Zakończenie klasyfikacji śródrocznej w szkołach dla młodzieży, koniec I półrocza, rozpoczęcie II półrocza
14.01.2020 -
Śródroczna rada klasyfikacyjna
14.01.2020 -
Wywiadówki śródroczne

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony