Dzien Przedsiebiorczosci 1W ramach rozwijania kluczowych kompetencji uczniowie z naszej Szkoły postawili na przedsiębiorczość i wzięli w minionym tygodniu udział w „Dniu Przedsiębiorczości” - ogólnopolskim projekcie w ramach, którego wybrali się do firm, aby zweryfikować swoje wyobrażenia o danym zawodzie. Odwiedzili m. in.: gabinet weterynarii, salon kosmetyczny, poradnię psychologiczno-pedagogiczną, sklep z odzieżą, aptekę, pizzerię warsztat samochodowy, firmę budowlaną, a nawet ranczo ze zwierzętami.

Pod okiem opiekuna - P. Anny Michalik zapoznali się ze stanowiskiem pracy, zakresem obowiązków i zadaniami pracowników każdej z firm. Wszystko po to, aby przekonać się w praktyce, jak wygląda praca w danym przedsiebiorstwie, jakie są tam możliwości zatrudnienia i awansu. Kto wie, może niektórzy uczniowie pod wpływem tego dnia zapragną wykonywać w przyszłości wybrany zawód. Zadowoleni uczniowie uczestniczący w projekcie wzięli także udział w konkursie "Jak dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe”. Zapraszamy do fotorelacji☺

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

16 .06.2019 -
Zakończenie klasyfikacji rocznej
17.06.2019 -
Rada klasyfikacyjna 

19.06.2019 -
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Zakończenie Roku Szkolnego

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony