Fryzjerstwo 1Nasi uczniowie z Branżowej Szkoły I - Nikola i Wiktor z klasy 1AZ mogą pochwalić się pierwszymi - dużymi krokami, które stawiają na drodze do mistrzowskiego fachu czyli bycia profesjonalnym fryzjerem i stylistą włosów. Praktyki, które odbywają od września 2018 w lokalnym i znanym salonie fryzjerskim Kurtyka w Jelczu-Laskowicach, dają uczniom ogrom wiedzy i doświadczenia, gdyż z relacji Właścicielki salonu - Pani Anny Kurtyki oraz z przeprowadzonych obserwacji uczniów na praktykach przez Dyrektora Szkoły wynika, że rzucani są na tzw. "głęboką wodę".
Zobacz FOTORELACJĘ

Uczniowie po paru miesiącach potrafią sami dokonać cudów z włosami klientów, gdyż sami już strzygą, koloryzują, robią pielęgnację. Wszystko dzięki temu, że Pracodawca uskrzydlił naszych uczniów, którzy sami poczuli chęć rozwoju we fryzjerstwie. Nikola i Wiktor uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach ogólnopolskich oraz warsztatach z mistrzami fryzjerstwa, na które zabiera ich Pracodawca.
Dziś 14.03.2019 w Salonie Kurtyka odbyło się profesjonalne szkolenie z koloryzacji cenionej marki Kevin Murphy ???? Nasi uczniowie mieli okazję przetestować koloryzację, która tak naprawdę jest połączeniem pielęgnacji z koloryzacją, a wszystko za sprawą drogocennych i wyjątkowo skutecznych i naturalnych składników pielęgnacyjnych, które dają trwały kolor, a mianowicie:
• MIÓD
• MASŁO SHEA
• GRANAT
• DZIKA RÓŻA
• OLEJEK KOKOSOWY
• ALOES
• PANTENOL
• OLEJEK MIGDAŁOWY
• HYDROLIZOWANY KOLAGEN
• OLEJ Z PESTEK WINOGRON, a wszystko to BEZ AMONIAKU!
Przybyli goście, klientki-modelki, fryzjerzy i zaproszeni STYLIŚCI oraz nasi uczniowie-praktykanci spędzili dziś wyjątkowy czas w przyjemnej atmosferze tworzonej przez zapach dzikiej róży zawartej w profesjonalnych farbach - Color.Me stosowanych w Salonie Kurtyka. Na tak profesjonalnych produktach pracują właśnie Nikola i Wiktor, gdyż najlepszą markę produktów fryzjerskich zapewnia w salonie Pani Anna Kurtyka - od dwóch lat zaprzyjaźniony Partner naszej Szkoły.
Sami zobaczcie jak pracują Nikola i Wiktor, a jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo i by Waszymi włosami zajęli się najlepsi, zapraszamy do Salonu Kurtyka w Jelczu-Laskowicach????!

 
 

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

26 .04.2019 -
Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas: 3LO i 4Ti
02.05.2019 -
Dzień Flagi 

03.05.2019 -
Święto Konstytucji 3 Maja

06.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z j. polskiego
07.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z matematyki
08.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z j. angielskiego

BIP

Ważne ogłoszenia

Egzamin maturalny

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony