Trzeci dzien 1W trzecim i zarazem ostatnim dniu międzynarodowej Olimpiady D. I. nasza jelczańska drużyna podejmowała szereg wyzwań z innymi drużynami. Szczególną sympatię zdobyliśmy u drużyny z Ekwadoru, z którą polska młodzież z Jelcza-Laskowic bardzo się polubiła. Nasza drużyna wzięła udział w warsztatach z układu elektronicznego oraz z nauki języka migowego. Zobacz FOTORELACJĘ

To było coś niezwykłego! 3. dzień Olimpiady był dniem wypełnionym kreatywnym wyzwaniami "na już", z którymi nasze uczestniczki bardzo dobrze i twórczo sobie poradziły????. Od godz. 19. 00 miała miejsce Ceremonia Zamknięcia Olimpiady, równie spektakularna jak Ceremonia Otwarcia w Hali Orbita we Wrocławiu. W finale wiele drużyn otrzymało prawo reprezentowania Polski na Global Finals w Kansas w U. S. A. ????. Nasza drużyna, choć w tym roku bez biletu do odległej Ameryki, ale za to z cennym i nieopisanym doświadczeniem, wróciła do Szkoły by pochwalić się kolejnym wyróżnieniem - Certyfikatem Szkoły Kreatywności i Innowacji. Zdecydowanie, w roku 2020 powrócimy z podwójnymi siłami, i jak zapowiedziała już Dyrekcja naszej Szkoły, w podwójnym składzie drużynowym.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

19.03.2019 -
Końcoworoczne spotkania konsultacyjne nauczycieli i wychowawców klas z rodzicami uczniów klas maturalnych, konsultacje dla pozostałych klas
10-12.04.2019 -
Egzamin gimnazjalny

17.04.2019 -
Zakończenie klasyfikacji uczniów klas maturalnych

BIP

Ważne ogłoszenia

Egzamin gimnazjalny

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony