Olipiada kreatywnosci 1Podobnie jak w roku ubiegłym również i w tym roku bierzemy udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DI. Po przetarciu szlaku przez ubiegłorocznych „Piromanów” na start ruszają „Piękne bez bestii”. Jest to 6 osobowa załoga z kl. 3 a gimnazjum w składzie: Julia Sypień, Karolina Żur, Julia Ishchenko, Wiktoria Ropuszyńska, Izabela Hasiak, Weronika Maciejczyk. Na ich czele stoją podobnie jak w ubiegłym roku pełne optymizmu trenerki p. A. Górska oraz p. K. Stala-Kondrakiewicz.

Drużyna będzie przedstawiać w wyzwaniu głównym projekt społeczny - sztuka ucieczki. Przedstawienie będzie o braku akceptacji wśród młodych ludzi. Poprzez udział w cotygodniowych zajęciach kreatywności „Piękne bez bestii” nauczyły się, że każde ograniczenie, każda przeszkodę da się ominąć i że są one tylko motywatorem do tworzenia nowych, lepszych rozwiązań. Grupa ćwiczyła swój warsztat aktorski i współpracę. To zespół z różnymi zainteresowaniami, który szybko zrozumiał, że wzajemnie wiele może się nauczyć. Dziewczyny wierzą, że to czego nauczyły się w trakcie trwania programu niejednokrotnie pomoże im w przyszłości, zwłaszcza w pracy zawodowej.
A więc mocno trzymajmy kciuki i życzmy im powodzenia! 

Olipiada kreatywnosci 2Olipiada kreatywnosci 3

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

26 .04.2019 -
Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas: 3LO i 4Ti
02.05.2019 -
Dzień Flagi 

03.05.2019 -
Święto Konstytucji 3 Maja

06.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z j. polskiego
07.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z matematyki
08.05.2019 -
Pisemny egzamin maturalny z j. angielskiego

BIP

Ważne ogłoszenia

Egzamin maturalny

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony