Swiateczny Kiermasz Roznosci 1W dniu 04.12.2018 w jelczańskiej Szkole odbył się Kiermasz Świątecznych Różności, z którego dochód został przeznaczony na Puckie Hospicjum Ojca Pio, którego dyrektorem i założycielem był znany i ceniony ks. Jan Kaczkowski. Była to już druga taka inicjatywa w tym roku, podczas której zbieraliśmy fundusze by zakupić pompę do karmienia pacjentów z hospicjum (pierwsza zbiórka chartytatwana odbyła się w czerwcu 2018 - Rodzinny Festiwal Kolorów).

Podczas kiermaszu bylo wiele stoisk. Nie zabrakło przeróżnych ozdób świątecznych otrzymanych na ten cel od Partnerów Szkoly, m. in. :, dekoracyjnych świec firmy BARTEK, pięknych stroików na stół od Kwiaciarni MAŁGORZATA, ozdób świątecznych od firmy STELWELD, a także wypieków z piekarni KRZEMIŃSKI. Można było również kupić domowe ciasto przygotowane przez uczniów i rodziców z naszej Szkoły za co bardzo dziękujemy, a także nabyć świeżo wyciskane soki z owoców cytrusowych. Zebrano 1400 zł w oparciu o Regulamin Kiermaszu. Wszystkim ludziom o wielkim sercu, którzy przyczynili się do zbiórki w naszym kiermaszu, serdecznie dziękujemy, a także koordynatorowi ds. promocji szkoły - p. Magdalenie Bronowickiej - Romei oraz opiekunowi wolontariatu - p. Ewie Morawskiej za organizację tak szlachetnej inicjatywy.
Zobacz FOTORELACJĘ

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

02.09.2019 -
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony