dietetyka 1Od listopada 2018r., w ramach cyklicznych warsztatów, klasa 2 BLO Mistrzostwa Sportowego uczestniczy w profesjonalnym kursie z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia. Prowadzącym jest wykwalifikowany dietetyk i specjalista w zakresie żywienia i suplementacji u osób aktywnych fizycznie - Pan Maciej Bych, który zagłębia z uczniami tajniki profesjonalnego podejścia do dietetyki u osób aktywnie fizycznie.

Kurs ten przewidziany jest na kilka miesięcy, po którym uczniowie otrzymają certyfikaty uczestnictwa. Faktem jest, że od września 2018 r. klasa ta, w ramach zajęć planowych, raz w tygodniu uczęszcza na lekcje z dietetyki prowadzone przez panią Iwonę Perz - Bilińską, która zajmuje się w jelczańskiej szkole tematem zdrowego odżywiania, a także która zapaliła w uczniach potrzebę dalszego rozwoju z tego obszaru. Już dziś wielu uczniów z kl. 2B LO zadeklarowało w przyszłości, że chce zostać trenerem personalnym, dietetykiem czy fizjoterapeutą. Cieszymy się, że w naszym Zespole Szkół uczniowie mogą już dziś dążyć do realizacji swoich marzeń i rozwoju z zakresu dietetyki w sporcie czy zdrowego trybu życia. (zdjęcia pochodzą ze strony- Poradnia Fit Dietetyk Oława)

dietetyka 5dietetyka 2 dietetyka 3

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

02.09.2019 -
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Rok Szkolny 2019/2020

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony