Futsal dziewczyny 127 listopada 2018 r. w hali oławskiego OCKiF rozegrany również został finał powiatowy Licealiady w piłce halowej dziewcząt. Reprezentacja futsalu z naszej szkoły, zajęła III miejsce pokonując drużynę z CKZIU. Mecze miały wyrównany poziom, a nasze piłkarki zaprezentowały się bardzo dobrze.

W składzie reprezentacji zagrały: Klaudia Kruk, Paulina Zabirka, Alicja Dąda, Izabela Daszczyk, Agata Kozicka, Sara Chojnacka, Wiktoria Król, Zuzanna Burian, Emilia Krakowska, Wiktoria Kornecka, Nicol Reksus. Opiekunem drużyny była Pani Adriana Jakubas.

Futsal dziewczyny 2

Futsal dziewczyny 3

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
Logo TOYOTA
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

16 .06.2019 -
Zakończenie klasyfikacji rocznej
17.06.2019 -
Rada klasyfikacyjna 

19.06.2019 -
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

 

BIP

Ważne ogłoszenia

Zakończenie Roku Szkolnego

rozpocznie się za: 


Rada Rodziców w Zespole Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach

Nr konta do wpłat:
37 1470 0002 2018 7487 9000 0002
 

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony