turniej 1Powyższe komendy powtarzały się dzisiaj (13.06.2018 r.) podczas szkolnego turnieju strzelectwa sportowego z replik ASG. Zawody zorganizowane zostały przez Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem instruktorów, a zarazem nauczycieli naszej szkoły, którzy w wolnym czasie zajmują się airsoftem: Pana Łukasza Schaba, Pana Kamila Ciomy i Pana Mikołaja Pisarskiego.

W szranki stanęło 18 uczestników z całej szkoły, z czego każdy oddał po 20 punktowanych strzałów z broni długiej z pozycji leżącej, a następnie 12 punktowanych strzałów z broni krótkiej z pozycji stojącej. Po zliczeniu wyników wyłoniono zwycięzców: trzecie miejsce zajął Piotr Wojtaszek z klasy 1B LO, drugie miejsce Yehor Chekh z 1TI, laur zwycięstwa natomiast przypadł Michałowi Dąbrowskiemu z klasy 1B LO. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę!