licealiada 129.05.2018 r. na stadionie OCKF w Oławie rozegrano zawody powiatowej Licealiady w lekkoatletyce. Doskonale zaprezentowała się męska reprezentacja naszej szkoły, która w punktacji drużynowej zajęła drugie miejsce ulegając nieznacznie ZSP nr 2 w Oławie, a wyprzedzając pozostałe oławskie szkoły, zarówno LO jak i CKZIU. Indywidualnie najlepiej wypadli Sebastian Kozina, który wygrał bieg na 100 m oraz Oskar Opatowski zwycięzca skoku wzwyż.

Drugie miejsce zajęła sztafeta 4 razy 100 m biegnąca w składzie Sebastian Kozina, Krystian Król, Daniel Zwolski i Karol Kozieł. Na najniższym stopniu podium w biegu na 100 m stanął Karol Kozieł. Pozostali zawodnicy bili swoje rekordy życiowe, a niektórym do podium zabrakło kilka centymetrów lub kilku sekund Opiekunem drużyny był Marek Tracz. Wkrótce podamy szczegółowe wyniki całej reprezentacji.