walentynki 3Dziś 14 lutego w szkole dużo się działo, a mianowicie obchodziliśmy Święto Zakochanych czyli tzw.Walentynki. Uczniowe obdarowywali siebie nawzajem i także nauczycieli słodkościami - ciasteczkami, czekoladkami, a i odwrotnie - Nauczyciele częstowali nas - uczniów smakołykami.

Były też tajemnicze liściki, poczta walentynkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski i ...książki z serduszkiem do wylosowania dla każdego nauczyciela:) Sami zobaczcie jaki przyjemny dzień z uśmiechem dziś mieliśy w szkole!Wszystkim Wam czytającym ten wpis i zaglądającym na naszą stronę internetową czy funpage życzymy cudnego i wyjątkowego Dnia Zakochanych!

walentynki 2

walentynki 1

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

23.10.2018 -
Spotkania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów

11.11.2018 -
Święto Niepodległości

 03.12.2018 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen śródrocznych

BIP

Ważne ogłoszenia

Święto Niepodległości

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony