plakatSzanowni Rodzice, Sąsiedzi, Przyjaciele Szkoły, wszyscy zainteresowani, uprzejmie informujemy, że w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku przypada od 19 do 25 lutego, nasza szkoła dołączyła do akcji Ministerstwa Sprawiedliwości. Inicjatywa ta związana jest z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw.

 

Stało się tak na mocy ustawy z 2003 roku, która wskazała na potrzebę stałego monitorowania sytuacji osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz działań podejmowanych na rzecz poprawy ich położenia. - https://ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/pokrzywdzeni-przestepstwem/tydzien-pomocy-ofiarom-przestepstw/news,9090,bezplatne-porady-w-tygodniu-pomocy-osobom.html

W związku z planowaną akcją, we wtorek 20 lutego 2018 w godz. 12.00 - 13.00 w czytelni szkolnej (parter), Pani Adwokat Anna Jamroziak - Bereza  będzie udzielała bezpłatnych porad prawnych osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Informujemy również, że przy parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego Pani Mecenas będzie dostępna w tym samym dniu w godz. od 9.00 - 10.00, zaś w kancelarii przy ul. Frezjowej 7, będzie można skorzystać z bezpłatnej porady Pani Adwokat od godz. 14.00 -15.00.

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

25.01.2019 -
Studniówka

28.01.2019 -10.02.2019 -
Ferie zimowe
 
26.02.2019 -
Konsultacje dla wszystkich klas

BIP

Ważne ogłoszenia

Studniówka

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony