studniowka 2Symbolicznym Polonezem nasi maturzyści rozpoczęli 3 lutego 2018 r. w restauracji Arkadia w Jelczu-Laskowicach swój bal maturalny. Było elegancko i z klasą. Młodzież bawiła się znakomicie. Swoją obecnością Szkolną Uroczystość uświetnili Dyrekcja Szkoły, Pani Wicestarosta Powiatu Oławskiego Bożena Worek, pani Wicedyrektor Jadwiga Mitek, wychowawcy oraz zaproszone grono pedagogiczne.

Dziękujemy Wszystkim za piękną zabawę, a szczególne podziękowania składamy na ręce rodziców, Pani Renaty Dębickiej, Elżbiety Wieczorek, Renaty Bielawskiej i Aurelii Makowskiej, które włożyły serce i czas w przygotowania balu studniówkowego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ;)

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

23.10.2018 -
Spotkania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów

11.11.2018 -
Święto Niepodległości

 03.12.2018 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen śródrocznych

BIP

Ważne ogłoszenia

Święto Niepodległości

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony