Dolnoslaska Szkola z Zyciem 2Dnia 30.01.2018 r. uczniowie Ania Szeliga i Mariusz Perzyński oraz Pani Ewa Morawska (koordynator akcji DKMS) udali się do Naukowych Zakładów Lotniczych we Wrocławiu, gdzie uhonorowano naszą szkołę specjalnym wyróżnieniem tzw. „Certyfikatem Dolnośląskiej Szkoły z Życiem”. W październiku 2017 r. w naszej szkole przeprowadzona została rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Dolnoslaska Szkola z Zyciem 1Po wstępnej weryfikacji zarejestrowano 19 osób. Warto podkreślić,że byliśmy jedyną szkołą w naszym powiecie, która podjęła się zorganizowaniu i przeprowadzeniu w/w akcji. Gala odbywała się pod patronatem Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty. Ogólnie w województwie dolnośląskim certyfikat otrzymały 53 szkoły. Mamy nadziejęże w bieżącym roku uda nam się zainteresować większą część pełnoletniej młodzieży szkolnej, która świadomie podejmie decyzję, aby zostać potencjalnym dawcą komórek macierzystych ratujących życie.

Anna Szeliga kl. IALO

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


proj

erasmus

logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

23.10.2018 -
Spotkania konsultacyjne nauczycieli z rodzicami uczniów

11.11.2018 -
Święto Niepodległości

 03.12.2018 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen śródrocznych

BIP

Ważne ogłoszenia

Święto Niepodległości

rozpocznie się za: 


Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony