Dolnoslaska Szkola z Zyciem 2Dnia 30.01.2018 r. uczniowie Ania Szeliga i Mariusz Perzyński oraz Pani Ewa Morawska (koordynator akcji DKMS) udali się do Naukowych Zakładów Lotniczych we Wrocławiu, gdzie uhonorowano naszą szkołę specjalnym wyróżnieniem tzw. „Certyfikatem Dolnośląskiej Szkoły z Życiem”. W październiku 2017 r. w naszej szkole przeprowadzona została rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Dolnoslaska Szkola z Zyciem 1Po wstępnej weryfikacji zarejestrowano 19 osób. Warto podkreślić,że byliśmy jedyną szkołą w naszym powiecie, która podjęła się zorganizowaniu i przeprowadzeniu w/w akcji. Gala odbywała się pod patronatem Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty. Ogólnie w województwie dolnośląskim certyfikat otrzymały 53 szkoły. Mamy nadziejęże w bieżącym roku uda nam się zainteresować większą część pełnoletniej młodzieży szkolnej, która świadomie podejmie decyzję, aby zostać potencjalnym dawcą komórek macierzystych ratujących życie.

Anna Szeliga kl. IALO

Przyjaciele szkoły

olimpijki22

Logo CSiR 1
piekarnia hert1
piekarnia brudnik
cuk krzeminski
logo wtw
log1 arcapol

Kronika wideo

Programy i projekty


logo fundusze

loc akad cisco

logo ospr admin2
 
przedszkolaki
 
rok szkol igrz
 
Giodo logo 1
 
DI Logo Full Color RGB
 

Terminarz

27.02.2018 -
Konsultacje dla wszystkich klas

11-13.03.2018 -
XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności - Destination Imagination
23.03.2018 -
Zakończenie wystawiania przewidywanych ocen rocznych w kl. III LO i IV TI

BIP

Ważne ogłoszenia

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności - Destination Imagination

rozpoczyna się za: 

Rekrutacja 2017


Szkoła dla pracujących
Liceum Ogólnokształcące

Najnowsza galeria

AKTUALNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

LOGOWANIE

Lokalizacja

Drukuj
Początek strony