10Dnia 11 grudnia 2016 roku w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbył się mecz piłkarek ręcznych z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza z drużyną z Kątów Wrocławskich. Mecz zakończył się sukcesem naszych uczennic (16:14), mimo wielu błędów popełnianych w czasie gry.

Niedokładne podania, rzuty z nieprzygotowanych pozycji cechowały grę obu drużyn. W pierwszej połowie meczu prowadziły nasze uczennice i zakończyły spotkanie wynikiem 9:7. Na początku drugiej połowy dziewczęta z Kątów Wrocławskich doprowadziły do remisu. Wtedy zaczęły się nerwowe chwile dla naszej drużyny, trenera i kibiców. Ostateczny wynik to zwycięstwo naszych piłkarek - zawodniczek drużyny Moto Jelcz Oława. Warto zauważyć, że wśród kibiców znalazła się liczna grupa nauczycieli z Panią Dyrektor Agnieszką Żak na czele, którzy gorąco dopingowali swoje wychowanki.